Premier Wines & Spirits

Baron Hildprandt

Ovocné pálenky a speciality

Ovocné pálenky a speciality

Baron Hildprandt

 

Ovocné pálenky a speciality z kvalitního ovoce z jižních Čech se vyrábí v historické palírně v Blatné pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera. Inspirací pro její vznik je původní receptura z dob založení lihovaru Františkem Hildprandtem.

Baron Hildprandt

Original 40%

 

Specialita z kvalitního ovoce z jižních Čech se vyrábí v historické palírně v Blatné pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera. Inspirací pro vytvoření tohoto originálního spiritu byla původní receptura z dob založení lihovaru Františkem Hildprandtem. Vzniká kombinací rok stařeného destilátu, vody a extraktu ze sušeného ovoce. Výsledný blend se dostařuje po dobu 2-3 měsíců v sudech po destilátech.

Baron Hildprandt

4x destilované 42,5%

 

Vyrobeno z ovoce z jižních Čech. Jednotlivé odrůdy ovoce pečlivě vybíráme pro dosažení výjimečné a vyvážené chuti. Destilujeme čtyřikrát pro získání maximální čistoty a jemnosti destilátu. Výsledný destilát zraje rok v tancích, kde si odpočine, a ještě více tak vynikne jeho pravá ovocná chuť. Výsledkem je typický jihočeský destilát s jemným charakterem.

Baron Hildprandt

50%

 

Vyrobeno z ovoce z jižních Čech. Jednotlivé odrůdy ovoce pečlivě vybíráme pro dosažení výjimečné a vyvážené chuti. Po procesu fermentace tekutinu třikrát destilujeme. Výsledný destilát zraje rok v tancích, kde si odpočine, a ještě více tak vynikne jeho pravá ovocná chuť.Výsledkem je typický jihočeský destilát s jemným charakterem, který má po smíchání s vodou z našich studní sílu 50% alkoholu.

Baron Hildprandt

Baronka 30%

 

V Zámecké palírně Blatná vzniká pod dohledem mistra destilatera Václava Šitnera hrušková specialita s obsahem alkoholu 30%. I přes nižší obsah alkoholu si Baronka Hruška zachovává říz ovocného destilátu.

Baron Hildprandt

Limitované edice

 

---